MISJA

Naszą misją jest ułatwienie dostępu do nowoczesnej opieki medycznej. Pragniemy, aby każdy pacjent zawsze mógł skorzystać z tych usług, których aktualnie potrzebuje, a bariery w dostępie do nich – przestały istnieć.

WIZJA

Jesteśmy młodą i dynamiczną firmą, która korzysta z wieloletniego doświadczenia założycieli i zespołu. Mamy wspólny cel: chcemy zmienić oblicze opieki medycznej na lepsze. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania w zakresie opieki medycznej oraz profilaktyki i edukacji zdrowotnej.

10 000
LEKARZY, PIELĘGNIAREK I REHABILITANTÓW
1 100
PLACÓWEK MEDYCZNYCH W CAŁEJ POLSCE
2 800
DOSTĘPNYCH PROCEDUR I USŁUG MEDYCZNYCH

Victor sp. z o.o.

POZNAJ NAS BLIŻEJ

Victor Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie powstała we wrześniu 2015 roku. Założyły ją osoby, które od 1996 roku były związane z rynkiem medycznym, ubezpieczeniowym i assistance.  Jako zespół mamy doświadczenie w tworzeniu produktów, procesów i koncepcji dla największych ubezpieczycieli, firm leasingowych i banków oraz w budowaniu nowych linii biznesowych organizacji serwisów medycznych. Mamy także kompetencje w zarządzaniu rozproszonymi sieciami usługodawców medycznych.

Jesteśmy firmą, która w swoich działaniach stawia na nowoczesność i elastyczność w podejściu do partnerów B2B. Naszym atutem jest 100-procentowe dopasowanie produktów do oczekiwań naszych partnerów i ich klientów indywidualnych.

Dzięki ścisłej współpracy z grupą firm z obszarów IT i nowych technologii dostarczamy naszym partnerom i klientom nowoczesne produkty wysokiej jakości oraz ich pełną obsługę.

Marta Kaleńska-Jaśkiewicz

  • Od 1996 roku związana z rynkiem ubezpieczeń i assistance,
  • W latach 2006-2013 Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Oddziału IPA S.A w Inter Partner Assistance,
  • Wieloletnia Dyrektor Operacyjna i Handlowa AXA Assistance,
  • Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głownej Handlowej oraz Advanced Management Program IESE w Barcelonie.

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO SIECI MEDYCZNEJ VICTOR?

Jesteś lekarzem, prowadzisz mały gabinet, przychodnię lub zarządzasz siecią placówek medycznych?

Wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą!