Zadbaj o zdrowie swojej rodziny – bądź pod opieką lekarzy 24/7

Doktor Victor to dostęp 24/7 do usług prywatnej opieki medycznej z 15% zniżką, które zawsze są na wyciągnięcie Twojej ręki. Dzięki temu Ty i Twoje dziecko możecie bez ograniczeń korzystać z:

 • konsultacji online z lekarzem rodzinnym 24/7
 • domowych wizyt lekarskich na terenie całego kraju z gwarantowanym dojazdem lekarza w ciągu 6 h 
 • wizyt u lekarzy specjalistów i badań diagnostycznych w renomowanych placówkach Victora w Twojej okolicy i w dogodnych terminach

Doktor Victor to

Oszczędność czasu i pieniędzy 1
Komfort 2
Bezpieczeństwo 3
Zaufani lekarze 4

Wizyty odbywają się w dogodnych dla Ciebie terminach, w placówkach Victora w Twojej okolicy albo w Twoim domu. Jeśli nie masz jak dojechać do przychodni, lekarz przyjeżdża do Ciebie w ciągu 6h! A kiedy coś Cię niepokoi i potrzebujesz konsultacji, nie musisz umawiać się na wizytę, łączysz się z lekarzem online i nie tracisz czasu na dojazd.

Na te wszystkie usługi otrzymujesz stałą 15% zniżkę. Dzięki temu Ty i Twoje dziecko macie zapewnioną kompleksową prywatną opiekę medyczną taniej niż było to możliwe dotychczas!

Gdy Twoje dziecko jest chore, konsultant umawia wizytę za Ciebie. Nie martwisz się niczym i możesz spokojnie zająć się dzieckiem. Dzięki wizytom domowym nie czekasz w długich kolejkach w przychodni i nie narażasz dziecka na kontakt z innymi chorymi.

Nie musisz mieć przy sobie gotówki, bo wszystko opłacasz przez internet. Gdy nie wiesz, co zrobić i potrzebujesz medycznej porady, po prostu łączysz się z lekarzem online i otrzymujesz zdalną pomoc.

Jesteś pod opieką doświadczonych lekarzy ze sprawdzonych placówek medycznych zlokalizowanych na terenie całego kraju. Nie ważne, gdzie jesteś – w domu czy na urlopie – z usług medycznych Doktora Victora możesz korzystać z każdego miejsca, 24/7.

Lekarz, z którym się konsultujesz, zawsze zna, tak jak lekarz rodzinny, historię choroby i ma bieżące informacje na temat Twojego zdrowia i zdrowia Twojego dziecka. Nie musisz się martwić, że podczas wywiadu medycznego pominiesz jakieś istotne informacje. Dlatego niezależnie od tego, gdzie się aktualnie znajdujesz, masz pewność, że otrzymasz najlepszą opiekę, dostosowaną do Twoich potrzeb.

Wszystkie placówki są kontrolowane i muszą spełniać ściśle określone wymogi i standardy. Korzystając z usług Doktora Victora, zawsze spotykasz się z profesjonalizmem i przyjaznym nastawieniem personelu medycznego.

Po każdej wizycie lub konsultacji online, wypełniasz ankietę satysfakcji, co pozwala nam wciąż polepszać jakość usług. Dzięki temu masz pewność, że jesteś pod najlepszą opieką.

Jak działa Doktor Victor?

1
Dzwonisz do Doktora Victora
1
2
Wybierasz odpowiednią usługę
2
3
Opłacasz usługę
3
4
Realizujesz usługę i ją oceniasz
4

Numer do konsultanta otrzymujesz podczas pierwszej rejestracji. Pomoże Ci on zamówić potrzebną usługę, ustali godzinę, termin i przypilnuje wszystkich formalności – Ty nie musisz się o nic martwić.

Podczas rozmowy telefonicznej konsultant pomoże Ci dobrać usługę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb. Jeśli jest to:

konsultacja online –> otrzymasz e-mail z linkiem do videorozmowy z lekarzem

wizyta domowa –> opiekun zarezerwuje lekarza, który przyjedzie do Ciebie do 6h

wizyta w placówce –> opiekun zarezerwuje dogodny dla Ciebie termin w najbliższej placówce

Po opłaceniu usługi otrzymujesz e-mail z:

 • przybliżoną godziną wizyty i danymi lekarza, który do Ciebie przyjedzie
 • linkiem do videorozmowy
 • informacjami na temat Twojej wizyty w placówce

Korzystasz z zamówionej usługi, a po zakończonej wizycie lub konsultacji wypełniasz ankietę satysfakcji. Dzięki temu będziemy mogli weryfikować, czy placówka spełnia określone wymogi i stale polepszać jakość usług.

Niezależnie od tego, gdzie się aktualnie znajdujesz. Nawet wtedy, gdy jesteś na urlopie!

Niezależnie od tego, gdzie się aktualnie znajdujesz – w domu czy na urlopie.

Ponad 1100 renomowanych placówek w całej Polsce

Placówki są dobierane i weryfikowane według określonych kryteriów oraz pozostają pod stałą kontrolą. Każda placówka należąca do sieci Doktora Victora musi spełniać następujące standardy:

 • Krótki czas oczekiwania w placówce na umówioną wizytę,
 • Komfortowe warunki podczas zabiegów, badań i wizyt, bezpieczeństwo i poszanowanie prywatności,
 • Wdrożony system kontroli jakości np. ISO,
 • Profesjonalny personel, przyjaźnie nastawiony do pacjenta,
 • Parking lub miejsca parkingowe dla pacjentów i udogodnienia dla osób niepełnosprawnych,

Ty też możesz zgłaszać do programu placówki medyczne lub gabinety lekarskie, z których usług korzystasz i ich jakość Ci odpowiada – jeśli pomyślnie przejdą weryfikację, zostaną włączone do programu.

Co to jest Doktor Victor?

Doktor Victor to usługa medyczna, dzięki której masz dostęp do sprawdzonych lekarzy specjalistów, zabiegów i badań w ponad 1100 renomowanych placówkach medycznych w całej Polsce oraz wizyt domowych i zdalnych konsultacji lekarskich. To wszystko z 15% rabatem.

Usługi medyczne Doktor Victor zapewnia Victor Sp z o.o. Jest to firma stworzona przez zespół znakomitych specjalistów, którzy od 1996 roku są związani z rynkiem usług medycznych i współpracowali z największymi firmami ubezpieczeniowymi: Signal Iduna, Axa, Compensa, Generali, T.U Europa, MetLife oraz centrami medycznymi: LIM, Medicover, ENEL-MED.

Umawianie wizyt, badań
i zabiegów 24 h/7 dni

Konsultacje lekarskie online
Wizyty domowe z dojazdem do 6h

1100+
rekomendowanych placówek

Stała  15% zniżka
na wszystkie usługi